- Музей "Територія Терору" |
- http://www.territoryterror.org.ua/uk/publications/?pageno=12Публікації
Публікації
Незалежна Україна у спадок від історії свого поневолення отримала багато недосліджених та дискусійних тем. Тюрми, ґетто, концтабори, місця масового винищення людей – монументальні свідки злодіянь тоталітарної влади. Станом на сьогодні виникла необхідність у фаховому вивченні тем, що тривалий час знаходилися під грифом "таємно".
Ми прагнемо розсекретити й деміфологізувати українську історію за допомогою зібраних нами документів і фактів, а також наших дослідницьких проектів.
Якщо Вас цікавить профільна тематика Музею, пошук і встановлення історичної правди – охоче запрошуємо до співпраці. Пропонуємо дослідникам використовувати цифровий архів Музею. Чекаємо на Ваші праці за адресою: research@territoryterror.org.ua (у темі листа просимо вказати "публікація").
Вимоги до оформлення тексту публікації на сайт "Територія Терору"
Операція «Запад» на Західній Україні у жовтні 1947 року
Співпраця СРСР та Німеччини у 1939–1941 рр.
Шкільництво в Галичині під час нацистської окупації 1941–1944 рр.
Шкільництво в Галичині під час радянської окупації 1939–1941 рр.
У зв’язку з початком ІІ Світової війни новий навчальний 1939 рік розпочався для школярів у Галичині тільки в жовтні і позначився різкою зміною системи навчання внаслідок приходу до влади «совітів». Перебудова шкільництва на радянський лад супроводжувалася русифікацією, ключовим елементом якої стало атеїстичне виховання. Існуючі школи не закривали, аби прихилити до себе населення, проте реорганізовували за радянським зразком.