м. Норильськ, Красноярський край, СРСР (тепер Російська Федерація)
Дата: 1956 р.
Опис:
Роман Шумський (перший ліворуч) зі знайомими на фоні Норильского виправно-трудового табору, де він перебував у 10-річному ув’язненні за участь в СКВ (Самооборонному кущовому відділі) і був звільнений у 1956 році.
м. Радехів, Львівське воєводство, Польща (тепер Львівська область, Україна)
Дата: 1931–1932 рр.
Опис:

За традицією мешканців Західної України католицького віросповідання, разом з підготовкою до вступу у перший клас початкової школи діти проходили катехізацію і приймали перше причастя. 

Тайшетські табори, Іркутська область, СРСР (тепер Російська Федерація)
Дата: 1959 р.
Опис:

За вироком суду Таймирського національного округу Красноярського краю від 10 березня 1958 р. Роман Шумський був повторно засуджений за ст. 58-10 ч.1 КК РСФСР на 10 років позбавлення волі «за антирадянську пропаганду і агітацію». Покарання відбував у Тайшетських таборах. 

с. Байронівка, Тайшет, Іркутська область, СРСР (тепер Російська Федерація)
Дата: 1959 р.
Опис:

Роман Шумський (посередині) зі своєю бригадою під  час перерви на відпочинок у процесі будівництва житлових бараків табору в Тайшеті, де він повторно відбував покарання –10 років позбавлення волі «за антирадянську пропаганду і агітацію». 

Дата: 1942 р.
Опис:

Роман Шумський на початку 1942 р. був вивезений до Німеччини у м. Кассель працювати на авіаційному заводі «Геншель» (нім. «Henschel»).

Дата: 1934 р.
Опис:

Папір, друк, рукопис. Наявні печатка, підпис.

Дата: 30.03.1993 р.
Опис: Папір, друк. Наявні підпис, службові відмітки, фото.